Reklama branży HoReCa

16 stycznia, 2016
superadminlukasz

reklama hotelu, restauracji, klubu muzycznego

 
Prowadzisz hotel, restaurację, pub lub klub muzyczny i zastanawiasz się jak wypromować swoje usługi? Dobrze trafiłeś! Kampanie reklamowe online prowadzę od ponad 8 lat mam nadzieję, że będę w stanie pomóc wypromować również Państwa usługi.
Promocja firmy w Internecie ciągle jest relatywnie tanią formą promocji, która pozwala dotrzeć praktycznie do każdej grupy odbiorców.

Przykładowe kanały promocji:

Facebook, Instagrem, LinkedIn czy Twitter to kanały, dzięki którym możemy dotrzeć do ponad 20 mln użytkowników. Portale społecznościowe to miejsce, w którym potencjalni klienci aktywnie szukają informacji o usługach i chętnie się nimi dzielą. Czy warto pomijać taką grupę użytkowników internetu przygotowując strategię obecności firmy online? Moim zdaniem nie. Chętnie przygotuję kampanię Twojej firmy w mediach społecznościowych.Dzięki reklamie zarówno w wyszukiwarce Google jak i sieci partnerskiej (GDN) Google Display Network możemy dotrzeć do ponad 90% użytkowników Internetu. Jeśli chcesz swoje usługi w Google i na portalu YouTube skontaktuj się ze mną.Oczywiście najlepsze efekty dają działania zintegrowane czyli wykorzystanie kilku kanałów promocji np. social media, reklama w Google, email marketing, promocja w blogosferze, artykuły sponsorowane i reklama na portalach i vortalach internetowych. Planujesz działania tego typu? Chętnie przygotuję strategię, zaplanuję media i skoordynuję kampanię reklamową.

 

Dzięki tym kanałom będziemy w stanie publikować reklamę zarówno na portalach premium tj. Onet, Wirtualna Polska, TripAdvisor, Zomato, HolidayCheck jak i na mniejszych strona i blogach (w tym lokalnych).
przykładowe portale hotelarskie, restauracyjne

Reklama hotelu / restauracji – mini pakiety

Pakiet I
199 złPROMOCJA!
  • 1 kampania Social Media
  • 119 zł Budżet reklamowy
  • 80 zł obsługa kampanii
  • .
Pakiet III
650 złPROMOCJA!
  • 1 kampanie Social Media
  • 1 kampanie Google AdWords
  • 450 zł Budżet reklamowy
  • 200 zł obsługa kampanii
Powyższe pakiety proszę traktować jako przykładowe opcje, z których można skorzystać, ale oczywiście można je dowolnie dostosowywać do Państwa oczekiwań..
Łukasz

Cele jakie możemy realizować

Jednym z pierwszych etapów planowania działań marketingowych online (i nie tylko) jest zdefiniowanie celu jaki chcemy osiągnąć. Cel powinien być konkretny, osiągalny, mierzalny realny i określony w czasie. Poniżej przedstawiam kilka przykładowych obszarów wokół których definiowane są cele.

budowanie świadomości marki

Kreowanie i utrwalanie w umysłach potencjalnych klientów faktu istnienia marki / produktu lub usługi.

pozycjonowanie marki

Na bazie komunikatów promocyjnych kreowanie konkretnego wizerunku i pozycji marki (produktu lub obsługi) na rynku.

dotarcie do grupy docelowej

Dzięki odpowiedniemu targetowaniu reklam oraz wyborze właściwych kanałów promocji (w tym mediów) docieranie do gruby możliwie najlepiej odpowiadającej potencjalnym odbiorcom produktu lub usługi.

zwiększenie ruchu na www

Ściąganie, za pośrednictwem komunikatów reklamowych, potencjalnych klientów do zapoznania się z produktem, usługą, marką.

pozyskiwanie leadów

Celem może być pozyskanie danych kontaktowych osób zainteresowanych usługą lub produktem.

wsparcie sprzedaży

Pośrednie wsparcie sprzedaży przez docieranie komunikatem reklamowym do dużej liczby potencjalnie zainteresowanych produktem (usługą, marką) osób. Bezpośrednie wsparcie sprzedaży przez promowanie konkretnych usług czy produktów.
 

Usługi komplementarne

Analityka webowa:

Prowadząc działania reklamowe warto wiedzieć kto trafia na nasz serwis internetowy i co na nim robi. Analiza danych ruchu na stronie internetowej pozwalają optymalizować działania reklmamowe, a co się z tym wiąże maksymalizować zyski, a minimalizować koszty promocji.

Monitoring sieci

Co się mówi o Twojej firmie? Czy się mówi? Jak kampania reklamowa wpłynęła na rozpoznawalność marki? Na te pytania, przynajmniej w części, pozwala odpowiedzieć monitoring sieci (mediów społecznościowych, portali internetowych, blogów i mikroblogów). Wdrożenie monitoringu pozwoli na szybsze gaszenie ewentualnych sytuacji kryzysowych lub wspieranie sprzedaży.

Doradztwo marketingowe:

Chętnie doradzę, opracuję strategię obecności marki w sieci, przygotuję audyt aktualnego stanu i zaproponuję rozwiązania. Zapraszam do kontaktu.  
 

Model współpracy

reklama firmy w internecie

 

Zapraszam do kontaktu


+48 608 629 670
lukasz@doborzynski.com
LinkedIn
YouTube
Instagram
   

Close