Reklama na Instagramie

1 stycznia, 2016
superadminlukasz

reklama na Instagramie

 
Szukasz nowych kanałów promocji i zastanawiasz się nad reklamą w najpopularniejszych obecnie portalach społecznościowych? Świetnie – pomogę Ci osiągnąć cele promując Twoje usługi na Instagramie.

Jeśli Twoja grupa docelowa to młodzi, chętnie korzystający z urządzeń mobilnych ludzie – spróbuj dotrzeć do nich wykorzystując komunikaty reklamowe publikowane na Instagramie.

Instagram to portal społecznościowy grupujący bardzo aktywnych użytkowników. W Polsce korzysta z niego ponad 3,2 mln użytkowników. W tej grupie przeważają kobiety stanowiąc 59% użytkowników (mężczyźni to grupa 41%).

Zalety reklamy na Instagramie

Właściwa forma przekazu

Komunikacja obrazkowa to obecnie jedna z najbardziej skutecznych form komunikacyjno-reklamowych w mediach społecznościowych.

Możliwość precyzyjnego targetowania

Instagram, podobnie jak Facebook daje możliwość bardzo precyzyjnego targetowania reklam.
Komunikaty reklamowe możemy kierować m.in. w podziale na:
– lokalizacje (miasta, województwa, państwa)
– płeć i wiek
– zainteresowania
– zachowania
i wiele, wiele innych.

Możliwość remarketingowania

Z komunikatem reklamowym możemy docierać do osób, które w danym przedziale czasu odwiedziły lub odwiedzają nasz serwis www.
Czyli do tych, którzy już poznali naszą markę / naszą ofertę i wystarczy przypomnieć się im odpowiednim komunikatem.

Relatywnie niskie koszty

W porównaniu do kosztów promocji w innych kanałach (tych online lub tradycyjnych), reklama na Instagramie ciągle jest relatywnie tania.
 

Zwiększ swoją konkurencyjność i zacznij reklamować się na Instagramie!

Pamiętaj, by reklamować swoje usługi na Instagramie trzeba mieć stworzony profil (firmy / usługi) połączony ze stroną facebookową. Jeśli nie masz wymaganych narzędzi pomogę Ci je przygotować lub wykorzystam moje profile.
Poniżej przedstawiam 3 przykładowe pakiety reklamowe. Oczywiście każdy z nich można rozbudowywać dowoli (również o reklamę w innych kanałach promocji tj. AdWords, AdKontekst, portale tematyczne etc.)
 

Reklama na Instagramie – mini pakiety

Pakiet I
250 zł
  • 1 kampania
  • 150 zł budżet reklamowy
  • 100 zł obsługa kampanii
  • Raport
Pakiet III
600 zł
  • do 3 kampanii
  • 450 zł budżet reklamowy
  • 150 zł obsługa kampanii
  • Raport

* Jeśli nie posiadasz profilu swojej firmy / usługi na Instagramie to do powyższych cen dojdzie koszt stworzenia takiego profilu. Szacunkowy koszt waha się od 100-300 zł (w zależności od oczekiwań). Ewentualnie mogę uruchomić kampanię reklamową wykorzystując moje profile instagramowe.

Powyższe pakiety są tylko przykładowymi opcjami. Jeśli masz inny pomysł na współpracę ze mną lub dysponujesz innym, wyższym budżetem – skontaktuj się ze mną. Jestem przekonany, że uda nam się wypracować wspólnie optymalne rozwiązanie reklamowe dla Twojej działalności.
Łukasz
 

Model współpracy

reklama firmy w internecie
 

 

Zapraszam do kontaktu


+48 608 629 670
lukasz@doborzynski.com
LinkedIn
YouTube
Instagram
   

Close