Reklama firmy

9 stycznia, 2016
superadminlukasz

reklama firmy w internecie

 
Jak powiedział kiedyś Stuart Henderson cyt.: „Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt, poza nami nie wie, co robimy.” Jeśli więc chcesz by Twoje usługi, produkty zostały zauważone przez większą grupę osób warto zainwestować w reklamę firmy online.
Promocja firmy w Internecie ciągle jest relatywnie tanią formą promocji, która pozwala dotrzeć praktycznie do każdej grupy odbiorców.

Przykładowe kanały promocji:

Facebook, Instagrem, LinkedIn czy Twitter to kanały, dzięki którym możemy dotrzeć do ponad 20 mln użytkowników. Czy można pominąć tę grupę aktywnych użytkowników internetu przygotowując strategię obecności firmy online? Moim zdaniem nie. Chętnie przygotuję kampanię Twojej firmy w mediach społecznościowych.Dzięki reklamie w wyszukiwarce Google oraz w sieci partnerskiej Google Display Network możemy dotrzeć do ponad 90% użytkowników Internetu. Jeśli chcesz wypromować się w Google i na portalu YouTube skontaktuj się ze mną.Oczywiście najlepsze efekty dają działania zintegrowane czyli wykorzystanie kilku kanałów promocji np. social media, reklama w Google, email marketing, promocja w blogosferze, artykuły sponsorowane i reklama na portalach i vortalach internetowych. Planujesz działania tego typu? Chętnie przygotuję strategię, zaplanuję media i skoordynuję kampanię reklamową.

 

Reklama Firmy – mini pakiety

Pakiet I
550 złPROMOCJA!
  • 1 kampania Social Media
  • 1 kampania Google AdWords
  • 400 zł Budżet reklamowy
  • 150 zł obsługa kampanii
Pakiet III
1200 złPROMOCJA!
  • 2 kampanie Social Media
  • 2 kampanie Google AdWords
  • 1000 zł Budżet reklamowy
  • 200 zł obsługa kampanii
Powyższe pakiety są oczywiście tylko przykładowymi rozwiązaniami. Finalne koszty uzależnione są od bardzo wielu czynników tj. zakresu i czasu kampanii, konieczności (lub nie) przygotowania graficznych form reklamowych lub animacji. Zazwyczaj dostosowuję zakres pracy, kanały promocji, media do oczekiwań i budżetu klienta.
Łukasz

Cele jakie możemy realizować

Jednym z pierwszych etapów planowania działań marketingowych online (i nie tylko) jest zdefiniowanie celu jaki chcemy osiągnąć. Cel powinien być konkretny, osiągalny, mierzalny realny i określony w czasie. Poniżej przedstawiam kilka przykładowych obszarów wokół których definiowane są cele.

budowanie świadomości marki

Kreowanie i utrwalanie w umysłach potencjalnych klientów faktu istnienia marki / produktu lub usługi.

pozycjonowanie marki

Na bazie komunikatów promocyjnych kreowanie konkretnego wizerunku i pozycji marki (produktu lub obsługi) na rynku.

dotarcie do grupy docelowej

Dzięki odpowiedniemu targetowaniu reklam oraz wyborze właściwych kanałów promocji (w tym mediów) docieranie do gruby możliwie najlepiej odpowiadającej potencjalnym odbiorcom produktu lub usługi.

zwiększenie ruchu na www

Ściąganie, za pośrednictwem komunikatów reklamowych, potencjalnych klientów do zapoznania się z produktem, usługą, marką.

pozyskiwanie leadów

Celem może być pozyskanie danych kontaktowych osób zainteresowanych usługą lub produktem.

wsparcie sprzedaży

Pośrednie wsparcie sprzedaży przez docieranie komunikatem reklamowym do dużej liczby potencjalnie zainteresowanych produktem (usługą, marką) osób. Bezpośrednie wsparcie sprzedaży przez promowanie konkretnych usług czy produktów.
 

Usługi komplementarne

Analityka webowa:

Prowadząc działania reklamowe warto wiedzieć kto trafia na nasz serwis internetowy i co na nim robi. Analiza danych ruchu na stronie internetowej pozwalają optymalizować działania reklmamowe, a co się z tym wiąże maksymalizować zyski, a minimalizować koszty promocji.

Monitoring sieci

Co się mówi o Twojej firmie? Czy się mówi? Jak kampania reklamowa wpłynęła na rozpoznawalność marki? Na te pytania, przynajmniej w części, pozwala odpowiedzieć monitoring sieci (mediów społecznościowych, portali internetowych, blogów i mikroblogów). Wdrożenie monitoringu pozwoli na szybsze gaszenie ewentualnych sytuacji kryzysowych lub wspieranie sprzedaży.

Doradztwo marketingowe:

Chętnie doradzę, opracuję strategię obecności marki w sieci, przygotuję audyt aktualnego stanu i zaproponuję rozwiązania. Zapraszam do kontaktu.  
 

Model współpracy

reklama firmy w internecie

 

Zapraszam do kontaktu


+48 608 629 670
lukasz@doborzynski.com
LinkedIn
YouTube
Instagram
   

Close